Daug žadanti paroda Azerbaidžane

Mūsų įmonė dalyvavimą tarptautinėse parodose siekiant pristatyti įmonę, didinti įmonės siūlomų sprendimų žinomumą, užmegzti naujus verslo kontaktus su potencialiais užsienio partneriais, baigė prisistatymu parodoje Azerbaidžane, Caspian Power 2015.
Caspian Power – tai vienintelė kasmetinė tarptautinė paroda regione, vykstanti kartu su Caspian Oil and Gas paroda, kurioje susirenka pagrindiniai šios pramonės atstovai ir pristato naujausias energijos gavybos tendencijas. Parodoje, taip pat, didelis dėmesys skiriamas energiją taupančių programų įgyvendinimui, alternatyvių ir atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimo plėtrai. Caspian Power paroda pasitarnauja kaip tarptautinė platforma, kurioje demonstruojami naujausi pasiekimai energetikos srityje ir kaip terpė megzti ryšius tarp vyriausybių atstovų, verslo ir mokslininkų energetikos sektoriuje.
Parodoje buvo pristatomi įmonės siūlomi energijos taupymo, monitoringo, auditavimo, elektros tinklų montavimo darbai. Taip pat automatizacijos, pastatų valdymo sprendimai ir paslaugos.
Įmonės stendą pastebėjo ir teikiamomis paslaugomis susidomėjo Azerbaidžano alternatyvios ir atsinaujinančios energetikos šaltinių valstybinės agentūros vadovo pavaduotojas Jamil Malikov, kuris pakvietė įmonės atstovus susitikti asmeniškai energetikos ministerijoje po parodos ir aptarti verslo galimybes bei galimą bendradarbiavimą Azerbaidžane. Be šio sklandaus ir daug žadančio susitikimo nemažai kitų įmonių atstovų parodos metu susidomėjo mūsų siūlomomis paslaugomis.
Daugiau informacijos galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:

http://www.caspianpower.az/2015/?p=news__read&t=top&q=78&l=en