Energy support expert

Tai naujos kartos programinė įrangą įgalinanti stebėti ir valdyti pastatų energetinį efektyvumą. 
Tai – mūsų sukurtas įrankis nekilnojamo turto projektų vystytojams ar savininkams, skirtas prižiūrėti ir kontroliuoti pastatų energetines sąnaudas nuotoliniu būdu.

Duomenų surinkimas 24/7

Energy support expert – tai WEB pagrindu veikianti duomenų surinkimo sistema turinti patogų iki 5 paspaudimų pritaikytą vartotojo sąsają duomenų atvaizdavimui ir analitikai.

Nuotolinis pastatų sistemų valdymas

Nuotolinis pastatų sistemų valdymas – tai sistemos galimybės leidžiančios nuotoliniu būdų siųsti signalus pastatuose esančioms inžinerinėms sistemoms ir jas valdyti.  

Tiesioginė komunikacija

Sukurta sistema turi galimybes tiesiogiai bendrauti su pastatuose esančiais valdikliais, inžinerinėmis sistemos ir jų komponentais, bei pačioje sistemos nustatyti norimas palaikyti reikšmes ir laikus.

Automatinės ataskaitos

Sukurta sistema leidžia vartotojams kuri individualizuotas surinktų duomenų ataskaitas ir jas prenumeruoti pagal laisvai pasirenkamus laikus.

Aliarmai

Sukurtoje sistemoje įgyvendintos galimybės leidžiančios vartotojui laisvai kurti aliarmus kiekvienam nuskaitomam taškui individualiai ar grupuojant su kitais aliarmais. Sistemoje galimas įvairiapusiškas prenumeravimas ir sukauptų aliarmų analitika.

Duomenų analitika

Sistemoje įgyvendintos plačios galimybės atlikti surinktų duomenų analitiką grafiniu ir palyginamuoju būdais.

Įdiegtos galimybės pačiam vartotojui atlikti skaičiavimus  ir juos panaudoti ataskaitose ar detalesniam energijos stebėjimui.

Norite demo?


Privalumai

Objektų nuotolinis valdymas ir stebėjimas 24/7

Iki 15 % metinis energijos resursų sutaupymas

Tiesioginė komunikacija su įrenginiais

Universali sistema pritaikoma visiems sektoriams

Susisiekite