„Danske Bank” globalių paslaugų centras Saltoniškių g. 7

Energus atliekami darbai
  • Elektros ir PVA dalies darbo projektų rengimas.

  • Vidaus ir lauko elektros tinklų iki 1kV įrengimas.

  • Apšvietimo, ŠVOK, dūmų šalinimo, gaisro gesinimo sistemų automatizavimas.

  • Pastato valdymo ir monitoringo sistemos kūrimas ir diegimas.

ENERGUS komanda džiaugiasi gavusi galimybę
prisidėti prie inovatyvaus 12 tūkst. kv. m. verslo centro Saltoniškių g. 7, Vilniuje įrengimo. Su generaliniu rangovu UAB „Mitnija” buvo
pasirašyta elektros tinklų ir procesų valdymo- automatizavimo projektavimo bei įrengimo darbų sutartis. Šiose patalpose įsikurs „Danske Bank” globalių paslaugų centras (GSL). Pastatas atitiks A energinio naudingumo klasei keliamus reikalavimus ir „žaliojo” pastato kriterijus, prestižinį BREEAM sertifikatą. Šiais sertifikatais ženklinami pastatai, per visą savo gyvavimo ciklą padarantys mažiausią poveikį aplinkai. Pastate susipins ne tik naujausi architektūriniai sprendimai, tačiau ir sudėtinga šildymo, vėdinimo, drėkinimo, vėsinimo sistemos, naujausios elektros ir automatikos valdymo sistemos.
Dešimtadalis elektros energijos bus gaunama iš atsinaujinančių energijos šaltinių – saulės energijos, ant stogo bus sumontuoti fotoelementai. Aplink pastatą bus išplėsti ir įrengti nauji dviračių takai, pastate – 11 elektromobilių įkrovos taškų. Planuojama, kad verslo centre po jo įrengimo dirbs apie 900 žmonių.

Daugiau informacijos apie šį projektą galite rasti čia: Danske Bank GSL