Energetinis objekto auditas ir optimizacija
Atlikę objekto ūkio auditą ir susipažinę su objekto energetinio ūkio situacija, vertindami ir suprasdami Kliento poreikius siūlome sprendimus ir optimizacijas, kurių atsipirkimo laikotarpis neviršija 18 – 36 mėnesių. Įgyvendinę savo taupymo sprendimus vidutiniškai sutaupome apie 15 % išlaidų energijai.
Plačiau
Papildomos įrangos instaliavimas
Atlikę objekto auditą ir susiderinę su Klientu kiekviename objekte atliekame papildomų reikalingų įrenginių įdiegimą ir visų galimų inžinerinių sistemų, skaitiklių pajungimą į monitoringo ir valdymo sistemą.
Plačiau
Surinktų duomenų atvaizdavimas
Projektuose naudojame kompiuterizuotas SAVO sukurtas monitoringo ir valdymo sistemas bei algoritmus su kuriais atliekame energijos ir resursų suvartojimo analizę, pagal kurią sugeneruojame idėjas ir pasiūlymus.
Plačiau
Sistemų veikimo tikslinimas
Sugalvotas idėjas ir pasiūlymus paverčiame algoritmais kurie pritaikomi įvairiam valdymui, veiklos optimizavimui, žmogiškojo faktoriaus eliminavimui, realios objekto vartojamos galios, bei energijos pirkimo sąlygų peržiūrai ir kitiems energijos naudojimo efektyvumą didinantiems sprendimams.
Plačiau
Pastovus duomenų surinkimas 24/7
Prižiūrimų pastatų monitoringui naudojame savo sukurtą pastatų energetinį efektyvumą gerinančią platformą skirtą kaupti, analizuoti bei valdyti pastatų inžinerines sistemas.
Plačiau
Aliarmai ir pastato valdymas
Mūsų sukurta platforma pritaikyta laisvam reikalingų aliarmų kūrimui, konfigūracijai ir prenumeravimui. Sistema turi įgyvendintas ir masines objektų valdymo galimybes vienoje patogioje vartotoje sąsajoje.
Plačiau
Sistemų priežiūra
Kartu su energy support paslauga ir platforma siūlome ir esamų pastato elektros dalies ar ŠVOK dalies sistemų priežiūrą ir remontą su reagavimu iki 2 val visoje Lietuvoje.
Plačiau

how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.