ENERGUS parodoje Hannover Messe 2016

Mūsų įmonės inžinieriai 5 dienas lankėsi ir naujų idėjų sėmėsi vienoje didžiausių tarptautinių automatikos, energetikos, naujausių technologijų industrijoje bei pastatų valdyme parodoje HANNOVER MESSE 2016.  Hannover Messe

Parodos dydį ir svarbą vaizdžiai iliustruoja tai, jog ją atidaryti atvyko Vokietijos kanclerė A. Merkel ir JAV prezidentas B. Obama. Didžiuliame renginyje savo produkciją, idėjas ir sprendimus pristatinėjo apie 5000 įmonių, kurie sulaukė apie 190 000 lankytojų.

Parodoje susipažinome su naujausiais technologiniais sprendimais ir standartais, bei apie pritaikymo galimybes sužinojome  iš lyderiaujančių valstybių-gamintojų, iš Vokietijos, JAV, Kinijos, Japonijos ir ES valstybių.

Viena iš pagrindinių šių metų parodos temų buvo ,,Integruota energija- ateities energijos sistema”, kuri aprėpė platų spektrą energetikos sričių- nuo generavimo, perdavimo ar kaupimo iki alternatyvių-mobilių sprendimų.

Esame įsitikinę, kad iš parodos pasisemtos idėjos ir technologijų inovacijos leis mūsų klientams pasiūlyti dar patrauklesnius ir būtent prie jo konkrečių poreikių pritaikytus energetinius sprendimus ir toliau išliksime viena iš patraukliausių įmonių energetikos sektoriuje.

Trumpas video iš parodos: